Engin Alan: Hapisten, mahpustan korkmayız

Bu haber 03 Temmuz 2014 - 21:14 'de eklendi ve 876 kez görüntülendi.

Engin Alan: Hapisten, mahpustan korkmayız..

 

Engin Alan: Hapisten, mahpustan korkmayız – İzleyiniz

 

Engin Alan Geçmiş diye birşey yok,gerekirse gene giderim kılım da oynamaz!

MHP İstanbul Milletvekili Engin Alan Bengütürk TV’de Murat İde’nin sunduğu “Ufkun Ötesi” programına konuk oldu.

BENGÜ TÜRK Genel Yayın Yönetmeni Murat İde’nin sunduğu UFKUN ÖTESİ programında, gazeteciler Saygı Öztürk, Utku Çakırözer, Selcan Taşçı ve Metin Özkan’ın sorularını yanıtlayan MHP İstanbul Milletvekili Engin Alan …

“Bizi eğip bükecek, korkutacak kulu yaradan yeryüzüne daha indirmedi”

BENGÜ TÜRK Genel Yayın Yönetmeni Murat İde’nin sunduğu UFKUN ÖTESİ programında, gazeteciler Saygı Öztürk, Utku Çakırözer, Selcan Taşçı ve Metin Özkan’ın sorularını yanıtlayan MHP İstanbul Milletvekili Engin Alan …

 

MHP İstanbul Milletvekili Engin Alan Bengütürk TV’de Murat İde’nin sunduğu “Ufkun Ötesi” programında ilginç bir çıkış yaptı. Balyoz Davası sürecini ve gündeme dair soruları cevaplayan Alan, izleyicilerden gelen “Öcalan çıktığında Engin Alan ne yapacak” sorusuna ise imalı bir şekilde “Çıkarsa şöyle bir kucaklaşırız” yanıtını verdi.

MHP İstanbul milletvekili Engin Alan Balyoz sürecinde yaşanan her şeyden hükümetin haberi vardı diyerek “Biz neler olduğunu bilmiyor muyuz bizim alnımızda gerizekalı falan mı yazıyor? Biz kimin kim olduğunu biliyoruz” dedi.

Engin Alan Bengütürk TV’de Murat İde’nin sunduğu “Ufkun Ötesi” programına konuk oldu. Balyoz Davası sürecini ve gündeme dair soruları cevaplayan Alan Balyoz davası ile ilgili bir soruya çok konuşulacak bir yanıt verdi.

Engin Alan Balyoz sürecinde yaşanan her şeyden Hükümetin haberi vardı derken şu ifadeleri kullandı:

“Hükümetin her şeyden haberi vardı…Hükümetin nasıl haberi yok ya… Haberi olmayan bize darbeci, çeteci der mi ben bu işin savcısıyım der mi? Sonra Başbakan bir süre geçti emeklisi ile muvazzafı ile generallerimize amirallerimize terörist diyenleri bu millet affetmez dedi ama önce kendileri söyledi. Bizi yüksek güvenlikli teröristlerin yattığı hapishanede yatırdılar. DHKP – C’si TİKKO’su o’su bu’su bunların arasında kaldık ne yani…

BİZİM ANLIMIZDA GERİZEKALI FALAN MI YAZIYOR!

Onun için dedim hiç kimse masum değil diye artı Emniyette kim yargıda kim biz bunu bilmiyor muyuz… Gıkları çıkıyor mu şimdi? Ellerde telsizler güneş gözlükleri falan yürüyorlardı şimdi neredeler… Biz neler olduğunu bilmiyor muyuz bizim alnımızda gerizekalı falan mı yazıyor? Biz kimin kim olduğunu biliyoruz.”

Alan, “Bizi eğip bükecek, korkutacak kulu yaradan yeryüzüne daha indirmedi” diyerek gerekirse bu vatan için tekrar içeri girebileceğini sözlerine ekledi.

SİZ YOKSANIZ BU DOSYAYI ÇÖPE ATARIM DEDİ SAVCI BANA

Alan, Vatan Emniyet’te ifade vermediğini söyleyerek savcılıkta yaşadığı durumu şöyle anlattı, “Ben Vatan Caddesi’nde ifade vermedim savcıya vereceğim dedim. Gittim savcıya iki avukatım var yanımda. Mehmet Berk bana ne dedi biliyor musunuz, ‘siz yoksanız bu dosyayı çöpe atarım atarım’ dedi. Biz nereye gitmişiz bu mu hukuk? Daha ifade yok mahkeme yok”

Alan, izleyicilerden gelen “Öcalan çıktığında Engin Alan ne yapacak” sorusuna ise imalı bir şekilde “Çıkarsa şöyle bir kucaklaşırız” yanıtını verdi.

Engin Alan: Hapisten, mahpustan korkmayız – İzleyinizHaberinizHABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments