Bilecik’in Osmaneli ilçesinde Başbuğ’umuz Alparslan Türkeş ve Şehitler İçin Mevlid-i Şerif Okutuldu

Bu haber 07 Nisan 2019 - 9:41 'de eklendi ve 563 kez görüntülendi.

Bilecik’in Osmaneli ilçesinde şehitler ve merhum Başbuğ’umuz Alparslan Türkeş’in 22’nci ölüm yıl dönümü münasebetiyle Mevlid-i Şerif okutuldu.

Bilecik’in Osmaneli ilçesinde şehitler ve merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in 22’nci ölüm yıl dönümü münasebetiyle Mevlid-i Şerif okutuldu.

Osmaneli İlçe Başkanlığı tarafından, MHP’nin kurucu genel başkanı merhum Alparslan Türkeş’in vefatının 22’nci senei devriyesi ve vatan uğruna şehit düşen polis ve Mehmetçiklerimiz için Camii’nde Mevlid-i Şerif okutuldu. Mevlid-i Şerif, MHP İlçe Başkanı Abdullah Küçük’ün yanı sıra ilçe teşkilatı ve vatandaşların katılımı ile gerçekleşti. Küçük, merhum Alparslan Türkeş’i dualarla, rahmet ve özlemle andıklarını belirtti. Türkeş’in tüm hayatını davasına adadığını kaydeden Küçük, onun haklı davasının neferleri olmaktan gurur duyduğunu, Ülkücü hareketin ve Alparslan Türkeş’in yolundan ayrılmayacaklarını söyledi.

“Kalplerdeki yeri, gönüllerdeki zirvesi hiç değişmeyecek olan Başbuğ Alparslan Türkeş ve aziz şehitleri saygı, sevgi ve rahmetle yad ediyoruz.” diyen Küçük, “Bir mukaddes borcu ifa ederken, merhum Başbuğumuzun kabrinin nur, ruhunun şad, mekanının cennet olmasını Yüce Rabbim’den niyaz ediyorum.” ifadesini kullandı.

Namaz çıkışı helva ikram edildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments